VALP MAXI

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси.
  • VALP MAXI
  • VALP MAXI KIBBLE SIZE
  • VALP MAXI
VALP MAXI

VALP MAXI

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси.
ден 3.199,00

* Задолжителни полиња

  • Опис на производот
  • Совети за Исхрана
  • Состојки
  • Рецензии
  • Print Product
Опис на производот Совети за Исхрана Состојки Рецензии
Неодамна прегледани
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизир...
ден 649,00
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки....
ден 3.149,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 1.999,00
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост...
ден 669,00
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствит...
ден 2.099,00
Scroll