Здрав начин на исхрана за вашите миленици

PRO AKTIV

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Комплетна храна за активни кучиња.
PRO AKTIV

PRO AKTIV

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Комплетна храна за активни кучиња.
ден 2.700,00

* Задолжителни полиња

  • Опис на производот
  • Совети за Исхрана
  • Состојки
  • Рецензии
  • Print Product
Опис на производот Совети за Исхрана Состојки Рецензии
Неодамна прегледани
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагне...
ден 750,00
OPTIMAL

OPTIMAL

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 2.800,00
OPTIMAL MINI

OPTIMAL MINI

Специјално формулирана храна за активни ку...
ден 600,00
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и к...
ден 1.700,00
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 550,00
Scroll