Здрав начин на исхрана за вашите миленици

PRIMA PLUS: 15 кг

Напишете ја првата рецензија за овој производ

За кучиња со нормални енергетски потреби.
PRIMA PLUS: 15 кг

PRIMA PLUS: 15 кг

Напишете ја првата рецензија за овој производ

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.500,00
OR
  • Опис на производот
  • Совети за Исхрана
  • Состојки
  • Рецензии
  • Print Product
Опис на производот Совети за Исхрана Состојки Рецензии
Неодамна прегледани
OPTIMAL

OPTIMAL

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 2.800,00
EXCLUSIVE URINARY

EXCLUSIVE URINARY

Специјално формулирана храна за зајакнувањ...
ден 650,00
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и к...
ден 1.700,00
PRO PRIMA

PRO PRIMA

Комплетна храна за возрасни кучиња со норма...
ден 2.200,00
Scroll