Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Опции за плаќање


Бесплатна достава

Бесплатна достава за секоја нарачка до домашна адреса.

 

 

Плаќање при достава

Плаќањето се врши при достава на производите.

 

 

Можност за плаќање на рати 

Можност за плаќање на рати со VISA , Maestro, Master Card, Diners Club, AMEX.

 

 

 

Неодамна прегледани
EXCLUSIVE URINARY

EXCLUSIVE URINARY

Специјално формулирана храна за зајакнувањ...
ден 650,00
PRIMA PLUS: 15 кг

PRIMA PLUS: 15 кг

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.500,00
Ново
SENIOR MINI

SENIOR MINI

Формулирана за да ги задоволи хранливите по...
ден 1.500,00
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задов...
ден 650,00
Scroll