Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Наша Визија

 Мисија

Нашата мисија ја изјавува нашата цел како компанија и служи како стандард преку кои ги мериме нашите постапки и одлуки:

  • се што правиме е за доброто на компанијата , нашите партнери и нашите клиенти
  • се што правиме е за доброто на животните
  • со наше залагање во тоа што го правиме креираме дополнителна вредност

 

Визија


Ние сме Европски лидери во достава на домашна адреса, и секогаш бараме нови стратегии и идеи за одржлив раст и квалитет.

 

Нашата главна цел е да го промовираме здравиот начин на исхрана на милениците. Нашата визија го води секој аспек од вашиот бизнис.

Our Vision - Husse Franchisee and happy pets

 

Основни Вредности


КВАЛИТЕТ - Високиот Квалитет е од суштинско значење.

ЗНАЕЊЕ - Ние константно учиме за да се подобриме.

УСЛУГА - Нашата уникатна услуга е тоа што не прави различни од другите.

 

Добредојдени сте да не посетите на www.husse.com!

Неодамна прегледани
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизир...
ден 650,00
KROKETTER FISK: 3 кг

KROKETTER FISK: 3 кг

Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
ден 700,00
VALP MAXI

VALP MAXI

Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси. ...
ден 2.800,00
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствит...
ден 1.800,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 600,00
Scroll