Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Информации за нарачката и доставата

Како љубител на миленици секако знаете дека квалитетот на животот на миленикот не зависи само од љубовта и негата која им ја давате, туку и од храната кои тие ја јадат. Храната се одредува по квалитетот и миксот на состојки како и од квалитетот на производствениот процес.

Како што знаете вашето куче или мачка се месојади и најголема корист имаат од месните деривати како состјки.

За да направите нарачка можете едноставно да го посетите нашиот веб шоп, изберете го продуктот кој го преферирате и внрсете го во кошничката. Во врска со совет или личен контакт секогаш сте добродојдени да го контактирате вашиот локален дистрибутер.

Ние ќе ви ги доставиме бесплатно продуктите директно до вашата домашна адреса!

 

 

 

Неодамна прегледани
Digest: 7kg

Digest: 7kg

Super Premium quality ingredients with excellent digestibility
ден 1.800,00
OPTIMAL SENSITIVE: 15 кг

OPTIMAL SENSITIVE: 15 кг

Специјално формулирана храна за активни ку...
ден 3.100,00
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагне...
ден 750,00
OCEAN CARE

OCEAN CARE

Внимателно одбрани состојки со пребиотици ...
ден 3.500,00
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од...
ден 670,00
Scroll