Здрав начин на исхрана за вашите миленици

OPTIMAL SENSITIVE: 15 кг

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Специјално формулирана храна за активни кучиња со чувствителен дигестивен систем.
OPTIMAL SENSITIVE: 15 кг

OPTIMAL SENSITIVE: 15 кг

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Специјално формулирана храна за активни кучиња со чувствителен дигестивен систем.
ден 3.100,00
OR
  • Опис на производот
  • Совети за Исхрана
  • Состојки
  • Рецензии
  • Print Product
Опис на производот Совети за Исхрана Состојки Рецензии
Неодамна прегледани
VALP MAXI

VALP MAXI

Специјално формулирана храна за кутриња од ...
ден 2.800,00
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и к...
ден 1.700,00
OPTIMAL MINI

OPTIMAL MINI

Специјално формулирана храна за активни ку...
ден 600,00
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од...
ден 670,00
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 550,00
Scroll