Здрав начин на исхрана за вашите миленици

OPTIMAL MINI

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Специјално формулирана храна за активни кучиња од мали раси.
  • OPTIMAL MINI
  • OPTIMAL MINI
  • OPTIMAL MINI
  • OPTIMAL MINI
OPTIMAL MINI

OPTIMAL MINI

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Специјално формулирана храна за активни кучиња од мали раси.
ден 1.899,00

* Задолжителни полиња

  • Опис на производот
  • Совети за Исхрана
  • Состојки
  • Рецензии
  • Print Product
Опис на производот Совети за Исхрана Состојки Рецензии

Често се купуваат заедно:

Цена за сите обележани: ден 2.599,00

Овој предмет: OPTIMAL MINI

MOUSSE SCHAMPO: 150 мл
ден 700,00

Неодамна прегледани
VALP MAXI

VALP MAXI

Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси. ...
ден 3.199,00
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.949,00
PRO PRIMA

PRO PRIMA

Комплетна храна за возрасни кучиња со нормално ниво на активност....
ден 2.499,00
VALP: 15 кг

VALP: 15 кг

Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки....
ден 3.149,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 1.999,00
Scroll