Здрав начин на исхрана за вашите миленици

KROKETTER FISK

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
  • KROKETTER FISK
  • kibble type
  • NO GMO
  • kibble type
  • FRONT
KROKETTER FISK

KROKETTER FISK

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
ден 699,00

* Задолжителни полиња

  • Опис на производот
  • Совети за Исхрана
  • Состојки
  • Рецензии
  • Print Product
Опис на производот Совети за Исхрана Состојки Рецензии
Неодамна прегледани
OPTIMAL: 15 кг

OPTIMAL: 15 кг

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 3.099,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 1.999,00
Ново
MOUSSE SCHAMPO

MOUSSE SCHAMPO

Сув шампон, не е потребно вода ниту плакнење....
ден 700,00
OPTIMAL

OPTIMAL

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 3.099,00
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.949,00
Scroll