Оптимален имунитет

Манан-олигосахариди за оптимален имунитет.

Манан-олигосахаридите (МОС) можат да придонесат за подобрување на здравјето на дигестивниот систем, нивото на енергија и перформансите.

Неодамна прегледани
KROKETTER KYCKLING

KROKETTER KYCKLING

Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
ден 699,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 1.999,00
Ново
OCEAN CARE MINI

OCEAN CARE MINI

Внимателно одбрани состојки со пребиотици за здрав дигестивен систем и со есенци...
ден 2.199,00
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствит...
ден 2.099,00
VALP MAXI

VALP MAXI

Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси. ...
ден 3.199,00
Scroll