Моно-протеин

Ограничен извор на протеини од животинско потекло.

Вистински алергии на храна се предизвикани од имунолошки реакции на протеини во исхраната. Ограничувањето на различни животински протеини во храна за домашни миленици го намалува ризикот дека храната ќе предизвика алергија.

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

  1. OPUS FARM

    Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби на кучето, користејќи енергија од извори од животинско потекло.
    ден 3.399,00

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 1.999,00
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки....
ден 3.149,00
Ново
MOUSSE SCHAMPO

MOUSSE SCHAMPO

Сув шампон, не е потребно вода ниту плакнење....
ден 700,00
Scroll