Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Ниска содржина на магнезиум

Ниска содржина на магнезиум и контролирано ниво на калциум и фосфор за одржување на уринарното здравје.

2 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

  1. EXCLUSIVE URINARY

    Специјално формулирана храна за зајакнување на уринарното здравје на вашата мачка.
    ден 650,00

2 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
OCEAN CARE: 15 кг

OCEAN CARE: 15 кг

Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и ...
ден 4.499,00
OPTIMAL

OPTIMAL

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 3.190,00
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 550,00
OCEAN CARE

OCEAN CARE

Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и ...
ден 4.499,00
EXCLUSIVE ACTIVE

EXCLUSIVE ACTIVE

Специјално формулирана храна за активни мачки и мачки со осетлива кожа. ...
ден 600,00
Scroll