Хипоалергенска храна

Хипоалергенска формула со високо сварливи состојки пригодни за миленици со осетлив дигестивен систем и проблеми со алергии на храна.

3 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. DIGEST

  Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствителен дигестивен систем.
  ден 2.099,00
 2. OCEAN CARE

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и есенцијални масни киселини за здрава кожа и крзно.
  ден 4.499,00
 3. OCEAN CARE MINI

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици за здрав дигестивен систем и со есенцијални масни киселини за здрава кожа и крзно.
  ден 2.199,00

3 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствит...
ден 2.099,00
OPTIMAL MINI

OPTIMAL MINI

Специјално формулирана храна за активни кучиња од мали раси....
ден 1.899,00
KROKETTER FISK

KROKETTER FISK

Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
ден 699,00
Scroll