Висока содржина на масти и протеини

Исхрана богата со масти и протеини.

Инспирирано од исхраната на волците: храна богата со протеини и масти, ниска содржина на јаглехидрати. Исхраната богата со протеини и масти се препорачува за активните кучиња. Високата содржина на протеини помага да се одржи мускулната маса. 

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

  1. OPUS FARM

    Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби на кучето, користејќи енергија од извори од животинско потекло.
    ден 3.399,00

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствит...
ден 2.099,00
VALP MAXI: 15 кг

VALP MAXI: 15 кг

Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси. ...
ден 3.199,00
VALP: 15 кг

VALP: 15 кг

Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки....
ден 3.149,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 1.999,00
OPTIMAL

OPTIMAL

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 3.099,00
Scroll