Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Раст +

Оптимален раст.

На кутрињата им треба речиси двојно повеќе енергија и исхрана отколку возрасните кучиња. Husse Valp, Valp Mini и Valp Maxi се Супер Премиум производи коишто содржат дополнителни хранливи материи, витамини и минерали кои им се потребни на кутрињата додека растат. Valp, Valp Mini и Valp Maxi се погодни за кутриња почнувајќи од 4 недели возраст до нивната зрелост (12 месеци).

3 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. VALP MINI

  Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси.
  ден 600,00
 2. VALP

  Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки.
  ден 1.700,00
 3. VALP MAXI

  Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси.
  ден 3.199,00

3 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
OPTIMAL

OPTIMAL

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 3.190,00
OPTIMAL: 15 кг

OPTIMAL: 15 кг

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 3.190,00
VALP MAXI

VALP MAXI

Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси. ...
ден 3.199,00
OCEAN CARE

OCEAN CARE

Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и ...
ден 4.499,00
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизир...
ден 650,00
Scroll