Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Раст +

Оптимален раст.

Husse Супер Премиум храната за мачиња - Kattunge се базира на протеини од пилешко. Храната обезбедува соодветна количина на протеини за да го помогне растот на мускули, системите во телото, кожата и крзното кај вашето маче. Доволните количини на таурин го помага одржувањето на здрави очи, срце и репродуктивни органи кај мачката. Husse Kattunge се препорачува за мачиња од одвикнувањето од цицање до 12 месеци.

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

  1. EXCLUSIVE KATTUNGE

    Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост.
    ден 670,00

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост...
ден 670,00
KATTSTRÖ, бел песок за мачки

KATTSTRÖ, бел песок за мачки

Впивателен бел песок за мачки што се згрутчува ...
ден 1.200,00
OCEAN CARE

OCEAN CARE

Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и ...
ден 4.499,00
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки....
ден 1.700,00
VALP MAXI

VALP MAXI

Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси. ...
ден 3.199,00
Scroll