Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Зелен чај +

Зелениот чај е богат со антиоксиданти и придонесува во заштитата на клетките.

Неодамна прегледани
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствит...
ден 2.099,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 600,00
OCEAN CARE MINI

OCEAN CARE MINI

Внимателно одбрани состојки со пребиотици за здрав дигестивен систем и со есенци...
ден 2.199,00
EXCLUSIVE ACTIVE

EXCLUSIVE ACTIVE

Специјално формулирана храна за активни мачки и мачки со осетлива кожа. ...
ден 600,00
OPTIMAL: 15 кг

OPTIMAL: 15 кг

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 3.190,00
Scroll