Помалку топки од влакна

Помалку топки од влакна ("haiballs").

Содржи природни влакна за да се спречи формирањето топки од влакна во дигестивниот канал.

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

  1. EXCLUSIVE STERILISED

    Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизирани и кастрирани мачки.
    ден 649,00

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
EXCLUSIVE ACTIVE

EXCLUSIVE ACTIVE

Специјално формулирана храна за активни мачки и мачки со осетлива кожа. ...
ден 599,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 1.999,00
Scroll