Калциум +

Калциум за стабилност и сила на скелетот и забите.

Калциумот е важен минерал кој придонесува за стабилноста на скелетот и забите. Додаден е во сите производи од линијата на сува храна на Husse. 

5 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. PRIMA PLUS

  За кучиња со нормални енергетски потреби.
  ден 2.949,00
 2. VALP MINI

  Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси.
  ден 1.999,00
 3. OPTIMAL MINI

  Специјално формулирана храна за активни кучиња од мали раси.
  ден 1.899,00
 4. VALP

  Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки.
  ден 3.149,00
 5. OPTIMAL

  За активни кучиња од средни и големи раси.
  ден 3.099,00

5 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
KROKETTER KYCKLING: 3 кг

KROKETTER KYCKLING: 3 кг

Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
ден 699,00
SENIOR MINI

SENIOR MINI

Формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на постарите кучиња од малите р...
ден 1.499,00
Scroll