Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Избалансирана исхрана

Избалансирана исхрана.

Избалансираната исхрана е од суштинско значење за здравјето на вашето домашно милениче. Со Husse храната можете да бидете сигурни дека вашето домашно милениче ќе ги добие сите хранливи материи за да остане во добра форма.

4 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. KROKETTER KYCKLING

  Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
  ден 700,00
 2. KROKETTER FISK

  Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
  ден 700,00
 3. PRIMA PLUS

  За кучиња со нормални енергетски потреби.
  ден 550,00
 4. OPTIMAL

  За активни кучиња од средни и големи раси.
  ден 3.190,00

4 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
PRO GIANT

PRO GIANT

Комплетна храна за кучиња од голем раст.
ден 2.300,00
EXCLUSIVE STERILISED: 2 кг

EXCLUSIVE STERILISED: 2 кг

Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизир...
ден 650,00
EXCLUSIVE ACTIVE

EXCLUSIVE ACTIVE

Специјално формулирана храна за активни мачки и мачки со осетлива кожа. ...
ден 600,00
OPTIMAL: 15 кг

OPTIMAL: 15 кг

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 3.190,00
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост...
ден 670,00
Scroll