Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Каде да купам?

Најди друг дистрибутер

Добрeдојдовте во Husse! Ние сме експерти за храна и во науката за исхрана, што значи ние секогаш можеме да понудиме храна со највисок квалитет за вашето куче и/ или маче. Знаењњто што го поседување е важно, за вас како сопственици на кучиња и мачки, во уверувањето дека вашето милениче ја добива вистинската храна прилагодена на неговите потреби. Покрај тоа, ги доставуваме нашите производи до вас бесплатно!

Неодамна прегледани
Ново
OPUS FARM: 12 кг

OPUS FARM: 12 кг

Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби...
ден 3.399,00
PRIMA PLUS: 15 кг

PRIMA PLUS: 15 кг

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.949,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од мали раси....
ден 1.999,00
KROKETTER FISK: 3 кг

KROKETTER FISK: 3 кг

Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
ден 699,00
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствит...
ден 2.099,00
Scroll