EXCLUSIVE URINARY

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Специјално формулирана храна за зајакнување на уринарното здравје на вашата мачка.
  • Katt Urinary
  • Katt Urinary Kibble Size
  • NO GMO
  • Katt Urinary
EXCLUSIVE URINARY

EXCLUSIVE URINARY

Напишете ја првата рецензија за овој производ

Специјално формулирана храна за зајакнување на уринарното здравје на вашата мачка.
ден 649,00

* Задолжителни полиња

  • Опис на производот
  • Совети за Исхрана
  • Состојки
  • Рецензии
  • Print Product
Опис на производот Совети за Исхрана Состојки Рецензии

Често се купуваат заедно:

Цена за сите обележани: ден 1.848,00

Овој предмет: EXCLUSIVE URINARY

KATTSTRÖ, бел песок за мачки: 15 л
ден 1.199,00

Неодамна прегледани
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.949,00
OPTIMAL MINI

OPTIMAL MINI

Специјално формулирана храна за активни кучиња од мали раси....
ден 1.899,00
Ново
OPUS FARM

OPUS FARM

Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби...
ден 3.399,00
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизир...
ден 649,00
Ново
OCEAN CARE MINI

OCEAN CARE MINI

Внимателно одбрани состојки со пребиотици за здрав дигестивен систем и со есенци...
ден 2.199,00
Scroll