Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Супер Премиум

Супер Премиум

Во производите од Husse Super Premium линијата се употребуваат само висококвалитетни состојки со високо ниво на сварливост, енергетската содржина е повисока отколку во стандардната храна за кучиња. Овие производи се изработени за оптимално урамнотежена исхрана и содржат хранливи вредности за одржување на здравјето и одличната состојба на кучето.

7 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Page:
 1. 1
 2. 2
 1. PRIMA PLUS

  За кучиња со нормални енергетски потреби.
  ден 550,00
 2. OPTIMAL MINI

  Специјално формулирана храна за активни кучиња од мали раси.
  ден 600,00
 3. OPTIMAL

  За активни кучиња од средни и големи раси.
  ден 2.800,00
 4. SENIOR MINI

  Формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на постарите кучиња од малите раси.
  ден 1.500,00
 5. VALP

  Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки.
  ден 1.700,00

7 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Page:
 1. 1
 2. 2
Неодамна прегледани
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизир...
ден 650,00
KATTSTRÖ, бел песок за мачки

KATTSTRÖ, бел песок за мачки

Впивателен бел песок за мачки што се згрутчува ...
ден 1.200,00
VALP MAXI: 15 кг

VALP MAXI: 15 кг

Специјално формулирана храна за кутриња од големи раси. ...
ден 2.800,00
EXCLUSIVE URINARY

EXCLUSIVE URINARY

Специјално формулирана храна за зајакнување на уринарното здравје на вашата мачк...
ден 650,00
PRO GIANT

PRO GIANT

Комплетна храна за кучиња од голем раст.
ден 2.300,00
Scroll