Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Возрасни кучиња

Различни возрасни кучиња имаат различни потреби. Заради тоа Husse Pro линијата има широка палета на прозиводи за возрасни кучиња.

4 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. PRO ENERGI

  Комплетна храна за работни кучиња.
  ден 3.500,00
 2. PRO PRIMA

  Комплетна храна за возрасни кучиња со нормално ниво на активност.
  ден 2.200,00
 3. PRO GIANT

  Комплетна храна за кучиња од голем раст.
  ден 2.300,00
 4. PRO AKTIV

  Комплетна храна за активни кучиња.
  ден 2.700,00

4 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
PRO VALP

PRO VALP

Комплетна храна за кутриња и кучки доилки.
ден 3.000,00
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 550,00
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и к...
ден 1.700,00
VALP MAXI

VALP MAXI

Специјално формулирана храна за кутриња од ...
ден 2.800,00
Ново
MOUSSE SCHAMPO

MOUSSE SCHAMPO

Сув шампон, не е потребно вода ниту плакнење...
ден 700,00
Scroll