Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Professional

Professional

Husse Pro линијата е дизајнирана првенствено за професионалните одгледувачи и одгледувачници, или пак за места каде што има голем број на кучиња. Прозводите од Husse Pro линијата содржат одлично избалансирана сооднос меѓу животинските протеини и масти како и сите потребни хранливи вредности, минерали и витамини.

3 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. PRO GIANT

  Комплетна храна за кучиња од голем раст.
  ден 2.300,00
 2. PRO AKTIV

  Комплетна храна за активни кучиња.
  ден 2.700,00
 3. PRO VALP

  Комплетна храна за кутриња и кучки доилки.
  ден 3.000,00

3 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Возраст на кучето
 1. Кутриња
 2. Возрасни
Неодамна прегледани
KATTSTRÖ, бел песок за мачки

KATTSTRÖ, бел песок за мачки

Впивателен бел песок за мачки што се згрутчува ...
ден 1.200,00
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост...
ден 670,00
OPTIMAL

OPTIMAL

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 3.190,00
OCEAN CARE

OCEAN CARE

Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и ...
ден 4.499,00
EXCLUSIVE ACTIVE: 2 кг

EXCLUSIVE ACTIVE: 2 кг

Специјално формулирана храна за активни мачки и мачки со осетлива кожа. ...
ден 600,00
Scroll