Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Grain free (Без житарки)

Grain free (Без житарки)

Природна исхрана за вашето куче која вклучува високо ниво на протеини, масти и вода, а многу малку јаглехидрати. Храната е моно-протеин и содржи само лосос или пилешко месо како извор на протеини, исто така содржи компир кој има висок степен на сварливост.

There are no products matching the selection.

Неодамна прегледани
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и к...
ден 1.700,00
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од...
ден 670,00
KROKETTER FISK

KROKETTER FISK

Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
ден 700,00
Ново
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задов...
ден 650,00
Ново
EXCLUSIVE URINARY

EXCLUSIVE URINARY

Специјално формулирана храна за зајакнувањ...
ден 650,00
Scroll