Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Senior

Во Husse Exclusive палетата на производи ќе најдете посебна храна за постарите мачки. Многу од постарите мачки (+ 8 години) може да имаат потреба од различна исхрана од таа за возрасни мачки. Нивниот метаболизам се успорува и храната треба да биде со умерена содржина на масти за да се спречи здебелување.

There are no products matching the selection.

Неодамна прегледани
Ново
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задов...
ден 650,00
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и к...
ден 1.700,00
VALP MAXI

VALP MAXI

Специјално формулирана храна за кутриња од ...
ден 2.800,00
OPTIMAL

OPTIMAL

За активни кучиња од средни и големи раси.
ден 2.800,00
Ново
OCEAN CARE

OCEAN CARE

Внимателно одбрани состојки со пребиотици ...
ден 3.500,00
Scroll