Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Мачиња

Во палетата на производи на Husse Exclusive можете да најдете специјално развиена храна за мачиња. Откако мајката мачка почнува со одвикнување на малите мачиња се препорачува постепено да им се дава сува храна. Храната за мачиња, обратно од храната за возрасни мачки содржи високо ниво на протеини, калциум и останати хранливи состојки за нормален раст и развој.

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

  1. EXCLUSIVE KATTUNGE

    Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост.
    ден 670,00

1 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од...
ден 670,00
Ново
OCEAN CARE MINI

OCEAN CARE MINI

Внимателно одбрани состојки со пребиотици ...
ден 1.950,00
OPTIMAL SENSITIVE

OPTIMAL SENSITIVE

Специјално формулирана храна за активни ку...
ден 3.100,00
VALP MINI

VALP MINI

Специјално формулирана храна за кутриња од ...
ден 600,00
OPTIMAL MINI

OPTIMAL MINI

Специјално формулирана храна за активни ку...
ден 600,00
Scroll