Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Exclusive

Exclusive

Husse Exclusive линијата за мачки е со најдобар квалитет. Направена е само од најквалитетни состојки со висок степен на сварливост. Прозиводите се збогатени со животински протеини, таурин - аминокиселина кој организмот на мачките не го произведуваат, тауринот помага да се спречи слепило и помага за да имаат здраво срце. Содржат природни влакна кои помагаат при формирање на топки од влакна во цревниот канал.

4 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. EXCLUSIVE ACTIVE

  Специјално формулирана храна за активни мачки и мачки со осетлива кожа.
  ден 600,00
 2. EXCLUSIVE URINARY

  Специјално формулирана храна за зајакнување на уринарното здравје на вашата мачка.
  ден 650,00
 3. EXCLUSIVE STERILISED

  Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизирани и кастрирани мачки.
  ден 650,00
 4. EXCLUSIVE KATTUNGE

  Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост.
  ден 670,00

4 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задов...
ден 650,00
EXCLUSIVE URINARY: 2 кг

EXCLUSIVE URINARY: 2 кг

Специјално формулирана храна за зајакнувањ...
ден 650,00
PRO PRIMA

PRO PRIMA

Комплетна храна за возрасни кучиња со норма...
ден 2.200,00
PRO ENERGI

PRO ENERGI

Комплетна храна за работни кучиња.
ден 3.500,00
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 550,00
Scroll