Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Grain free (Без житарки)

Природна исхрана за вашата мачка која вклучува високо ниво на протеини, масти и вода, а многу малку јаглехидрати. Храната е моно-протеин и содржи само лосос како извор на протеини, исто така содржи компир кој има висок степен на сварливост.

There are no products matching the selection.

Неодамна прегледани
PRIMA PLUS: 15 кг

PRIMA PLUS: 15 кг

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.500,00
OCEAN CARE MINI

OCEAN CARE MINI

Внимателно одбрани состојки со пребиотици ...
ден 1.950,00
KATTSTRÖ, бел песок за мачки

KATTSTRÖ, бел песок за мачки

Впивателен бел песок за мачки што се згрутч...
ден 1.200,00
OPTIMAL SENSITIVE

OPTIMAL SENSITIVE

Специјално формулирана храна за активни ку...
ден 3.100,00
EXCLUSIVE KATTUNGE: 2 кг

EXCLUSIVE KATTUNGE: 2 кг

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од...
ден 670,00
Scroll