Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Мачки

Мачки

Husse има широка палета на производи за мачки, сите производи се доставуваат бесплатно до вашата адреса од страна на пријателски расположени Husse доставувачи или нутриционисти. Не сте сигурни кој продукт да го одберете? Јавете се кај вашиот локален Husse доставувач или во централата на Husse. Заедно ќе пронајдеме кој е вистинскиот производ за вашиот миленик.

5 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

 1. KATTSTRÖ, бел песок за мачки

  Впивателен бел песок за мачки што се згрутчува
  ден 1.199,00
 2. KROKETTER KYCKLING

  Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
  ден 699,00
 3. KROKETTER FISK

  Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
  ден 699,00
 4. EXCLUSIVE KATTUNGE

  Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост.
  ден 669,00
 5. EXCLUSIVE STERILISED

  Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизирани и кастрирани мачки.
  ден 649,00

5 Item(s)

По страна

Листа Мрежа

Неодамна прегледани
VALP

VALP

Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки....
ден 3.149,00
Ново
MOUSSE SCHAMPO

MOUSSE SCHAMPO

Сув шампон, не е потребно вода ниту плакнење....
ден 700,00
PRIMA PLUS: 15 кг

PRIMA PLUS: 15 кг

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.949,00
EXCLUSIVE STERILISED

EXCLUSIVE STERILISED

Специјално формулирана храна за да се задоволат хранливите потреби на стерилизир...
ден 649,00
KROKETTER FISK

KROKETTER FISK

Kомплетна храна за мачки со одличен вкус.
ден 699,00
Scroll