Здрав начин на исхрана за вашите миленици

Придружете им се на најдобрите! Придружете му се на европскиот лидер!

Контактирајте го Мастер Франшизерот за вашата земја за повеќе информации: macedonia@husse.mk

 

Неодамна прегледани
DIGEST

DIGEST

Висок степен на сварливост – храна со јагнешко месо и ориз за кучиња со чувствит...
ден 2.099,00
OPTIMAL MINI

OPTIMAL MINI

Специјално формулирана храна за активни кучиња од мали раси....
ден 1.899,00
Digest: 7kg

Digest: 7kg

Super Premium quality ingredients with excellent digestibility
ден 2.099,00
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

За кучиња со нормални енергетски потреби.
ден 2.949,00
EXCLUSIVE KATTUNGE

EXCLUSIVE KATTUNGE

Комплетна храна за мачиња од одвикнување од мајчиното млеко до 12 месеци старост...
ден 669,00
Scroll