Здрав начин на исхрана за вашите миленици

 

Бесплатни примероци

Пробајте ја нашата храна!

Дали сте заинтересирани да ја проба вашето милениче сувата храна на Husse? Нудиме голем избор на висококвалитетна храна за кучиња и мачки. 

Нарачај бесплатен примерок >

Вашата локална контакт личност

Најди го најблискиот претставник

Лесно е да го најдете Husse! Внесете го вашиот поштенски код и ние ќе ви помогнеме да го најдете најблискиот локален претставник на Husse.

Најди претставник >

Прашајте го ветеринарот

Добијте професионален совет!

Контактирајте не за да добиете професионален совет. Contact us for professional advice. Имаме широко познавање за нашите производи и нашата храна и постојано се едуцираме.

Испратете го вашето прашање >

Бесплатна достава на висококвалитетна храна за миленици

 • Препорачани производи

  Сад за чување на храна

  Сад за чување на храна

  Пренослив сад за чување на храна
  ден 549,00
  KATTSTRÖ, бел песок за мачки

  KATTSTRÖ, бел песок за мачки

  Впивателен бел песок за мачки што се згрутчува ...
  ден 1.199,00
  SENIOR MINI

  SENIOR MINI

  Формулирана за да ги задоволи хранливите потреби на постарите кучиња од малите р...
  ден 1.499,00
  PRIMA PLUS

  PRIMA PLUS

  За кучиња со нормални енергетски потреби.
  ден 2.949,00
  VALP

  VALP

  Специјално формулирана храна за кутриња и кучки доилки....
  ден 3.149,00
  Ново
  OPUS FARM

  OPUS FARM

  Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби...
  ден 3.399,00
  Ново
  OPUS FARM: 12 кг

  OPUS FARM: 12 кг

  Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби...
  ден 3.399,00
  OCEAN CARE

  OCEAN CARE

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици кои го помагаат варењето на храната и ...
  ден 4.499,00
 • Нови производи

  Ново
  OPUS FARM: 12 кг

  OPUS FARM: 12 кг

  Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби...
  ден 3.399,00
  Ново
  OCEAN CARE MINI

  OCEAN CARE MINI

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици за здрав дигестивен систем и со есенци...
  ден 2.199,00
  Ново
  MOUSSE SCHAMPO

  MOUSSE SCHAMPO

  Сув шампон, не е потребно вода ниту плакнење....
  ден 700,00
  Ново
  OPUS FARM

  OPUS FARM

  Формула без житарки, специјално формулирана за да ги задоволи природните потреби...
  ден 3.399,00

Новости

31.3.2017

World Champion

Keru , Јапонскиот териер Amakekeru-Meiji бел олеандер на Светското шоу за кучиња во Милано 2015 стана Светски Шампион по трет пат во низа.

Повеќе >
14.8.2015

Добредојдовте на нашата нова онлајн продавница

Сурфајте низ нашата нова и ажурирана онлајн продавница за да прочитате повеќе за нашите производи и услуги! Изгледот е нов, но високиот квалитет на нашите производи и услуги е истиот...

Повеќе >

Scroll