Husse - Quality Pet Food & Products

Здрав начин на исхрана за вашите миленици

 

Бесплатни примероци

Пробајте ја нашата храна!

Дали сте заинтересирани да ја проба вашето милениче сувата храна на Husse? Нудиме голем избор на висококвалитетна храна за кучиња и мачки. 

Нарачај бесплатен примерок >

Вашата локална контакт личност

Најди го најблискиот претставник

Лесно е да го најдете Husse! Внесете го вашиот поштенски код и ние ќе ви помогнеме да го најдете најблискиот локален претставник на Husse.

Најди претставник >

Прашајте го ветеринарот

Добијте професионален совет!

Контактирајте не за да добиете професионален совет. Contact us for professional advice. Имаме широко познавање за нашите производи и нашата храна и постојано се едуцираме.

Испратете го вашето прашање >
 • Препорачани производи

  Ново
  EXCLUSIVE URINARY

  EXCLUSIVE URINARY

  Специјално формулирана храна за зајакнувањ...
  ден 650,00
  Ново
  KATTSTRÖ, бел песок за мачки

  KATTSTRÖ, бел песок за мачки

  Впивателен бел песок за мачки што се згрутч...
  ден 1.200,00
  PRIMA PLUS

  PRIMA PLUS

  За кучиња со нормални енергетски потреби.
  ден 550,00
  VALP

  VALP

  Специјално формулирана храна за кутриња и к...
  ден 1.700,00
  Ново
  SENIOR MINI

  SENIOR MINI

  Формулирана за да ги задоволи хранливите по...
  ден 1.500,00
  Ново
  OCEAN CARE

  OCEAN CARE

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици ...
  ден 3.500,00
 • Нови производи

  Ново
  OCEAN CARE MINI

  OCEAN CARE MINI

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици ...
  ден 1.950,00
  Ново
  KATTSTRÖ, бел песок за мачки

  KATTSTRÖ, бел песок за мачки

  Впивателен бел песок за мачки што се згрутч...
  ден 1.200,00
  Ново
  EXCLUSIVE URINARY

  EXCLUSIVE URINARY

  Специјално формулирана храна за зајакнувањ...
  ден 650,00
  Ново
  OCEAN CARE

  OCEAN CARE

  Внимателно одбрани состојки со пребиотици ...
  ден 3.500,00
  Ново
  DIGEST

  DIGEST

  Висок степен на сварливост – храна со јагне...
  ден 750,00
  Ново
  MOUSSE SCHAMPO

  MOUSSE SCHAMPO

  Сув шампон, не е потребно вода ниту плакнење...
  ден 700,00
  Ново
  EXCLUSIVE STERILISED

  EXCLUSIVE STERILISED

  Специјално формулирана храна за да се задов...
  ден 650,00
  Ново
  SENIOR MINI

  SENIOR MINI

  Формулирана за да ги задоволи хранливите по...
  ден 1.500,00

Новости

31.3.2017

World Champion

Keru , Јапонскиот териер Amakekeru-Meiji бел олеандер на Светското шоу за кучиња во Милано 2015 стана Светски Шампион по трет пат во низа.

Повеќе >
14.8.2015

Добредојдовте на нашата нова онлајн продавница

Сурфајте низ нашата нова и ажурирана онлајн продавница за да прочитате повеќе за нашите производи и услуги! Изгледот е нов, но високиот квалитет на нашите производи и услуги е истиот...

Повеќе >

Scroll